Sutarčių sudarymo modulis

Sutarčių modulis sukurtas pagal poreikį sumažinti popierinę naštą, taupyti žmogiškuosius išteklius susijusius su klientų informavimu, prisitaikyti prie skaitmeninio amžiaus tendencijų, apdoroti didelius kiekius šabloninių sutarčių. Sukuriant 100% legalų užnugarį jūsų įmonės veiklai, kadangi galima pasirašyti kvalifikuotu parašu, arba gauti ranka pasirašytą ir kliento skenuotą sutarties egzempliorių

1. **Šablono paruošimas**: Mūsų sistema leidžia sukurti pasirinktinus šablonus, taip sutaupant laiką ir standartizuojant dokumentus.

2. **Formų laukų paruošimas**: Galite lengvai pridėti įvairius laukus, įskaitant tekstinį, skaitinį, pasirinkimo laukus, datų laukus ir daug kitų.

3. **Laiškų ir kvietimų siuntimas**: Sistemą galite naudoti norėdami greitai ir patogiai siųsti laiškus ir kvietimus pasirašyti vartotojams, arba nurodydami el. pašto adresus.

4. **Vartotojų importavimas**: Jums nereikės rankiniu būdu įvesti vartotojų duomenų - galite juos lengvai importuoti.

5. **Pasirašymas**: Supildęs klientas pamato sutartį ir, prireikus, ją redaguoti. Tai patogu tiek mobiliems, tiek dideliems ekranams.

6. **Pasirašymo galimybės**: Pasirašyti galima kvalifikuotu parašu naudojant sprendimus, kaip SmartID, MobileID, arba pasirinkdami atspausdinti ir pasirašyti fiziškai.